Beszélgetés angolul

5-8. évfolyamokon hetente egyszer Mr. Robert Atkins tanár úrral van a diákoknak beszélgetés órájuk. Az osztályokat ilyenkor felosztják kis csoportokra, hogy minden diák lehetőséget kapjon a beszélgetésben való részvételre és a szabad beszéd gyakorlására egy anyanyelvi tanár segítségével. A csoportok kb. 20 percenként váltják egymást. A beszélgetés órák témáit az angol tanárokkal együttműködve határozzák meg, gyakran aktuális események adják az órák témáját.

A következő három videófilm a külön angol órán készült. Ezt a foglalkozást azok az 5-7. osztályos gyerekek látogathatják, akiknek anyanyelvük az angol vagy közel anyanyelvi szinten vannak. Tanáruk, Robert Atkins azt a feladatot adta nekik, hogy forgassanak rövid videófilmet abban a témában, ami különösen érdekli őket.

Hogyan működik a motor?  (Leo Zimmermann, 6. osztály)

Tényleg színész akarsz lenni? (Max Bownas, 5. osztály)

Forma 1 - interjú (Ryan Arnott és Ralph Bownas, 5. és 7. osztály)