Ukrainian charity

Jótékonysági futás

Az Európaiskola búcsúzó 8.B osztálya az osztályfőnökük, Raphaela Frauscher vezetésével egy nagyszerű projektet bonyolított le. A Kis-Svábhegyen rendeztek június 3-án egy jótékonysági futást.

A felső tagozat összes diákja és néhány pedagógusa olyan szponzorokat kutatott fel, akik előre megbeszélt anyagi támogatást nyújtottak minden lefutott kör után. A forró nap ellenére voltak, akik 20 percet vagy akár 10 kört is futottak. A befolyt összeget, 500.500,- forintot 2022. június 22-én adtuk át az Ukrán Nagykövetségen.

A 8.B osztály három képviselője személyesen nyújtotta át a pénzt a nagykövet asszonynak, aki hálás köszönetét fejezte ki, és megígérte, hogy az adományt a gyermekek részére történő gyógyszervásárlásra fordítják.

Ukrainian charity.

A 8B osztály három képviselője személyesen adhatta át a pénzt az ukrán nagykövetnek. Nagyon hálás köszönetét fejezte ki nekik, és beszámolt arról, hogy az adományt gyermekek gyógyszervásárlására fordítják.