delasalle2024-0073.jpg

De La Salle-nap új formában

Ez a projektnap, amely az Iskolatestvérek Rendjének alapítóját ünnepli, hosszú évek óta az ő életét, eszméit és hatását állítja a középpontba. Idén azonban sok új ötlet született: Az alsó-és felső tagozatosok először dolgozhattak együtt a közel harminc állomáson. A projektnap a rap- és tánccsoport fellépésével, élő interjúkkal és egy videóval is zárult, amelyet a riportercsapat készített a délelőtt folyamán. A három vendég, Paul testvér, Claude testvér, valamint a tartományi lasalliánus oktatási program vezetője, Julia Mayer asszony teljesen el volt ragadtatva a programkínálattól és a tanulók viselkedésétől. Nemcsak ők élvezték ezt a különleges napot, hanem a gyerekek is, amint az a fotókon is jól látható!