Karácsonyi cipősdoboz akció 2021

A karácsony az az időszak, amikor azokra is gondolunk, akik nincsenek szerencsés helyzetben. Ezért indította újra iskolánk ebben az évben is az ózdi 2. János Pál Iskola számára a karácsonyi cipősdoboz-akciót. És az elmúlt évekhez hasonlóan idén is nagy sikerrel zárult az adománygyűjtés! Összesen 283 csodálatosan becsomagolt ajándék került Ózdra, amelyet még karácsony előtt megkapnak a rászoruló gyermekek.

Az ózdi iskola vezetője ezúton is szeretné kifejezni háláját és köszönetét minden gyermeknek, szülőnek és nevelőnek, akik ebben az adománygyűjtésben részt vettek, és áldott ünnepeket kíván mindannyiunknak. Megígérte, hogy küld fényképeket a csomagok átadásáról, amelyeket természetesen feltöltünk majd a honlapunkra.

.

Az Európaiskola is szeretné megköszönni a szülők nagylelkű támogatását az adománygyűjtésnél. Külön köszönjük a munkát az akció szervezőinek, Olasz Mártának és Natasha Skinnernek, valamint szorgalmas segítőiknek, Olasz Péternek és Zaic Christiannak.