img_20230426_115107.jpg

Az ifjúsági szónokverseny országos döntője a Bécsi Városházán

Április 26-án szerdán került sor az Osztrák Ifjúsági Szónoki Verseny bécsi országos döntőjére a Bécsi Városházán a Volkshalléban és az Északi előcsarnokban. Az előválogatón nyújtott kiváló teljesítményük miatt az Európaiskola négy tanulója vehetett részt vendégként: Simon Barbara, Legendi Barnabás és Árok Alex a 8c osztályból, valamint Szőke Hanna a 8a osztályból. Ezúttal is meggyőzték produkciójukkal nemcsak a zsűrit, hanem a közönséget is.

Szőke Hanna számára azonban még nem ért véget az ifjúsági beszédverseny. A "Klasszikus beszéd" kategóriában még az országos döntőn is részt vehet, amelyre június elején Innsbruckban kerül sor. Gratulálunk ehhez az eredményhez, és sok sikert kívánunk a továbbiakban is!