Az 3a osztály tanulmányi hete: Kalandokkal és felfedezésekkel teli hét

Az 3a osztály tanulmányi hete hatalmas siker volt, és rengeteg felejthetetlen élményt nyújtott a gyerekeknek. Az izgalmas hét egy mozilátogatással kezdődött, ahol a diákok Garfield néztek meg, amely nagy lelkesedést váltott ki, és magas energiaszinttel és várakozással indította a hetet.

A tanulmányi hét abszolút csúcspontja a mászóterem látogatása volt. Itt a diákok próbára tehették határaikat és túlszárnyalhatták önmagukat. Szakértő irányítás mellett mászták meg a falakat, miközben bátorságot és csapatszellemet mutattak. A gyerekek arcán látható öröm és büszkeség elmondhatatlan volt, amikor legyőzték a mászási kihívásokat.

Az egész hetet nagy lelkesedés és sok mosolygós arc jellemezte. Az oktatás, a kaland és a kreativitás keveréke tette az 3a osztály tanulmányi hetét élménydússá. Hálás köszönet minden kísérőnek, akik lehetővé tették ezt a nagyszerű hetet!