GW CEO on stage

A Gebrüder Weiss cég által odaítélt ösztöndíj

Az elmúlt három évhez hasonlóan a nemzetközileg aktív logisztikai vállalat, a Gebrüder Weiss ebben a tanévben is nyolc ösztöndíjat ítélt oda tanulóink számára.

Idén 31 7. és 8. osztályos tanuló pályázott, ami rekordszám; a nehéz választás után a döntés végül az alábbi jelöltekre esett (ábécé sorrendben): Ágai László, Csipszer Anna, Cymanek Lévi, Kőhegyi Bálint, Kapuvári Minka, Márki Brúnó, Ritter Annarose, Wirnsberger Anna Rosa.

A díjakat az Osztrák Köztársaság magyarországi nagykövete, Dr. Alexander Grubmayr, valamint a Gebrüder Weiss cég két képviselője, Thomas Schauer (Dél-keleti regionális igazgató) és Varga Bálint adta át.

Ezt a szép alkalmat végül a résztvevők egy kis büfével, italokkal és élénk beszélgetésekkel ünnepelték meg.