Karácsonyi cipősdoboz akció

Az idei karácsonyt is megszépítik az iskolánk gyermekei és szülei által összekészített szebbnél szebb csomagok. Ezeket a szeretetcsomagokat a Gebrüder Weiss cég segítségével juttattuk el szombaton, december 16-án Ózdra, a 2. János Pál pápa Általános Iskolába.Hálásan köszönjük a Gebrüder Weiss cégnek és az összes résztvevő szülőnek a sokéves támogatást. Nagy örömünkre most a gyermekek is jelen voltak az érkezésnél, és ők segítettek becipelni a több mint 300 doboznyi ajándékot. Megható volt látni a csillogó szemeket és a tiszta örömöt az arcukon.

Ezekből a szeretetcsomagokból a környékbeli kisebb óvodáknak és iskoláknak is jut néhány. Kocska Ágnes intézményvezető Isten áldását kéri mindenkire, aki ebben a felemelő akcióban részt vett.

Áldott karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!