Karácsonyi cipősdoboz akció

Harmadszor fogott össze az Európaiskola közössége, hogy örömöt és fényt varázsoljon olyan gyermekek arcára, akik a mi gyerekeinknél kevésbé szerencsés élethelyzetben vannak. Megható volt látni, ahogyan a gyönyörűen becsomagolt dobozokat örömmel és csillogó szemmel adták át nekünk a gyerekek, és hozzátették: "Írtunk is pár sort az ózdi gyerekeknek". Szombat délelőtt a tanárok segítségével megpakoltuk a Gebrüder Weiss cég által felajánlott teherautót, és elindultunk Ózdra.  A 2. János Pál Katolikus Általános Iskola igazgatónője nagy örömmel vette át a 295 ajándékcsomagot, és hálás szívvel küldte Isten áldását az Osztrák-Magyar Európaiskola szülői-, gyermek- és tanári közösségére. Mi is köszönjük a nagylelkű összefogást!

. . . . .